NIP 7312056149

REGON 367422024

ul. Skłodowskiej-Curie 19/27/19, 

90-570 Łódź

Project Manager- Bartłomiej Nowicz

kom. +48 515 841 450

biuro@eventeffect.pl

  • Facebook
  • Instagram

©2019 by Event Effect.
Właścicielem marki "Event Effect" jest "Fundacja Wyszehradzka"

  • Bartłomiej Nowicz

Dlaczego warto organizować wigilie firmowe!

Aktualizacja: 5 sie 2019Dlaczego warto organizować wigilie firmowe?


Okres świąteczny jest czasem szczególnym dla każdego, to chwile które w sposób wyjątkowy sprzyjają budowaniu relacji międzyludzkich. Dlatego wigilia w Twojej firmie, jeśli zostanie dobrze zaplanowana i zorganizowana przyniesie Ci wiele korzyści.


Poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich:


1) Spędzanie wspólnie czasu przez pracowników w świątecznej atmosferze wpływa znacząco na poprawę między nimi relacji, dzięki czemu ich praca w przyszłości będzie efektywniejsza!

2) Organizacja wigilii firmowej sprawia, że Twoi pracownicy utożsamiają się z firmą. Zdają sobie sprawę, że są jej ważnym ogniwem!

3) Podczas eventu świątecznego zaciera się bariera komunikacyjna między Twoimi pracownikami, dzięki czemu będą działać szybciej i znacznie lepiej!

4) Koniec roku to odpowiedni czas na podsumowania minionego roku, a także przedstawienie planów na kolejne 12 miesięcy- wigilia firmowa to idealna okazja!

5) Event świąteczny to dobry moment na podziękowanie pracownikom za trud jaki włożyli w pracę dla Twojej firmy- istnieje wiele możliwości motywowania pracowników, ale docenienie ich przez szefa jest tym najefektywniejszym!


Pokaż swoim pracownikom, że są dla Ciebie ważni!Jak zorganizować wigilię firmową?


Oczywiście przygotowanie wigilii firmowej wydawałoby się bardzo proste. Zamówienie świątecznego cateringu, krótka przemowa i dzielenie opłatkiem- tak, to można zrobić.


Na szczęście jesteśmy już po pierwszej części artykułu i poznałeś korzyści jakie może odnieść Twoja firma organizując event świąteczny. Teraz zadaj sobie pytanie… Czy catering świąteczny, dzielenie opłatkiem i krótkie „dziękuję” w tle sprawi, że Twoi pracownicy poprawią relacje, komunikację i będą bardziej zmotywowani? No właśnie… dlatego odpowiednio przygotowany event świąteczny jest przygotowany w taki sposób, aby spełnić wszelkie warunki opisane w części „Dlaczego warto organizować wigilie świąteczne?”.Organizacja wigilii firmowej powinna rozpocząć się odpowiednio wcześnie, aby każdy jej element był dopracowany i odniósł sukces. Twoja firma pracuje pełną parą, więc z reguły nie ma czasu na organizację, dlatego zostaw to specjalistom.

Agencja eventowa Event Effect w sposób profesjonalny przygotuje twoje świąteczne wydarzenie, aby odniosło sukces, a Twoja firma uzyskała wiele korzyści.


Jeżeli czytasz ten artykuł i jesteś pracownikiem kliknij Lubię to! lub Udostępnij! , aby Twój pracodawca zobaczył dlaczego warto zorganizować wigilię firmową!17 wyświetlenia